top of page
Newsletter:
06.04.2018 Witamy!

    Witamy fanów Haxo Game Studios!
Jesteście z nami już prawie 3 lata! Cieszymy się, że udało się nam osiągnąć mały sukces i stworzyć naszą skromną społeczność, jaką jesteście Wy. 
Chcielibyśmy wam podziękować za to, że jesteście i wspieracie nas zarówno pozytywnymi opiniami, jak i konstruktywną krytyką, która również jest potrzebna. To dzięki wam udało nam się coś osiągnąć i dzięki wam mamy nadzieję osiągać jeszcze więcej. Kiedy wielu twórców się poddaje, lub oddaje swoje projekty innym, my chcemy iść o krok dalej i tworzyć dla was więcej niepowtarzalnych gier, w które mamy nadzieję, że zagracie i uraczycie nas jak zwykle feedbackiem.


   Posiadamy już 6 stron fanpage [z czego 3 z nich są oficjalne], 3 grupy na Facebooku, dwa kanały na YouTube, niezastąpioną społeczność, jaką jesteście Wy! I dziś do tej puli dołącza strona internetowa :D .

   Co będzie można znaleźć na tej stronie? Nasze obecne i planowane projekty, którymi was uraczymy w niedalekiej przyszłości. Nie wszystkie nasze projekty będą komercyjne, niektóre wręcz fanowskie i dziwne, ale na pewno będziemy wkładać w nie masę serca i pracy :)

    Jest to główna zakładka naszej skromnej strony, jednak jeśli coś was ominęło, to poniżej z czasem [być może i teraz] znajdują się odnośniki do nowszych newsów na stronie :) Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!

Nasze gry:
Uniwersum Pogromcy
Uniwersum Alien / Aliens
Alien: Nostromo
Uniwersum Voluptatis
Uniwersum Helleon
Demo
Pełna
Demo
Prot.
Prot.
Prot.
Praetorians - Pyro Studios
00:0000:00
Współpraca developerska:
PROOF01.png
bottom of page